ପଡୋଶୀ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ଘରେ ଭିତରେ ଗୁପ୍ତ ସୁଡ଼ଙ୍ଗ ତିଆରି କଲେ ପ୍ରେମିକ, ଧରିଲେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ

ମେକ୍ସିକୋ : ଜଣେ ବିବାହିତ ପୁରୁଷ ପଡୋଶୀ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଘର ତଳେ ଏକ ସୁଡ଼ଙ୍ଗ ନିର୍ମାଣ କରିଥିଲେ | ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ଘରେ ରହୁଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ କାମ କରିବାକୁ ବାହାରକୁ ଯାଉଥିଲେ, ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ସୁଡ଼ଙ୍ଗ ଦେଇ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଉଥିଲେ।

ଡେଲି ମେଲ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ପ୍ରେମିକର ନାମ ଆଲବର୍ଟୋ। ଆଲବର୍ଟୋ ମେକ୍ସିକୋର ତୀଯୁଏନା ଅଞ୍ଚଳରେ ରୁହନ୍ତି | ପଡୋଶୀ ମହିଳା ପାମେଲାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ସେ ଏକ ଗୁପ୍ତ ସୁଡ଼ଙ୍ଗ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲେ।

ଘଟଣା ଖୁଲାସା ଏମିତି ହୋଇଥିଲା କି, ଗୋଟିଏ ଦିନ ପାମେଲାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଜର୍ଜ କାମରୁ ଶୀଘ୍ର ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ ଏବଂ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ଦେଖିଦେଇଥିଲେ। ସ୍ୱାମୀ ଆଲବର୍ଟୋଙ୍କୁ ଏକ କାଉଚ ପଛରେ ଲୁଚାଇଥିବାର ଦେଖିଲେ ଏବଂ ପରେ ସେ ଅନ୍ତର୍ଦ୍ଧାନ ହୋଇଗଲେ | ଜର୍ଜ ଆଲବର୍ଟୋକୁ ଶୋଇବା ଘରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଖୋଜିଲେ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ପାଇଲେ ନାହିଁ |

ଆଲବର୍ଟୋ ତାଙ୍କ ଘରୁ ହଠାତ୍ ନିଖୋଜ ହେବା ପରେ ଜର୍ଜ ଯେତେବେଳେ ଅନୁସନ୍ଧାନ କଲେ ଦେଖିଲେ କାଉଚ ତଳେ ଏକ ସୁଡ଼ଙ୍ଗ ତିଆରି ହୋଇଛି | ଜର୍ଜ ଯେତେବେଳେ ସୁଡ଼ଙ୍ଗରେ ଆଗକୁ ଆଗକୁ ଗଲେ ଏବଂ ଶେଷରେ ସେ ଆଲବର୍ଟୋଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲେ |

ଗଣମାଧ୍ୟମର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସୁଡ଼ଙ୍ଗ ବହୁତ ଭଲ ଭାବେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିଲା | ତେବେ କେତେ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସୁଡ଼ଙ୍ଗ ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇଥିଲା ତାହା ଜଣା ପଡିନାହିଁ। ଏଥି ସହିତ, ଧରାପଡ଼ିବା ପରେ ଆଲବର୍ଟୋ ଜର୍ଜଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଏହି ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ନ କହିବା ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ। ତେବେ ଜର୍ଜ ତାଙ୍କ ଅନୁରୋଧକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରି ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ପୋଲିସକୁ ମଧ୍ୟ ଫୋନ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା।

Comments are closed.